HW-18-20-T-S-675-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-18-20-T-S-675-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-18-20-T-S-675-SM
Številka dela HW-18-20-T-S-675-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34865 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.675" (17.145mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.390" (9.906mm)
Dolžina - celoten Pin 1.065" (27.051mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 18 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) -