HW-18-20-TM-S-575-SM
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HW-18-20-TM-S-575-SM
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025 BOARD SPACERS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HW-18-20-TM-S-575-SM
Številka dela HW-18-20-TM-S-575-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38532 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 18 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.575" (14.605mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.490" (12.446mm)
Dolžina - celoten Pin 1.065" (27.051mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 18 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) -