HW-23-15-F-S-335-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-23-15-F-S-335-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-23-15-F-S-335-SM
Številka dela HW-23-15-F-S-335-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32063 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.335" (8.509mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.230" (5.842mm)
Dolžina - celoten Pin 0.565" (14.351mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 23 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash