HW-25-12-L-S-375-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-25-12-L-S-375-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-25-12-L-S-375-SM
Številka dela HW-25-12-L-S-375-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20104 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.375" (9.525mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.590" (14.986mm)
Dolžina - celoten Pin 0.965" (24.511mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 25 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)