HW-25-15-F-S-410-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-25-15-F-S-410-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-25-15-F-S-410-SM
Številka dela HW-25-15-F-S-410-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23826 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.410" (10.414mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.155" (3.937mm)
Dolžina - celoten Pin 0.565" (14.351mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 25 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash