HW-27-12-L-D-475-SM
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HW-27-12-L-D-475-SM
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025 BOARD SPACERS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HW-27-12-L-D-475-SM
Številka dela HW-27-12-L-D-475-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13423 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 54 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.475" (12.065mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.490" (12.446mm)
Dolžina - celoten Pin 0.965" (24.511mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 54 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)