HW-27-15-F-S-295-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-27-15-F-S-295-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-27-15-F-S-295-SM
Številka dela HW-27-15-F-S-295-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28189 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 27 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.295" (7.493mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.270" (6.858mm)
Dolžina - celoten Pin 0.565" (14.351mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 27 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash