HW-31-09-F-S-500-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-31-09-F-S-500-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-31-09-F-S-500-SM
Številka dela HW-31-09-F-S-500-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20689 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 31 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.500" (12.700mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.165" (4.191mm)
Dolžina - celoten Pin 0.665" (16.891mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 31 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash