HW-31-12-T-S-545-110
pregled izdelka
Številka dela: HW-31-12-T-S-545-110
  • Sporočilo
Specifikacije HW-31-12-T-S-545-110
Številka dela HW-31-12-T-S-545-110 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25486 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 31 Tip montaže Through Hole
natančen opis 31 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Barva Black