HW-32-10-L-Q-200-055
pregled izdelka
Številka dela: HW-32-10-L-Q-200-055
  • Sporočilo
Specifikacije HW-32-10-L-Q-200-055
Številka dela HW-32-10-L-Q-200-055 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10674 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.200" (5.08mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 64 Tip montaže Through Hole
natančen opis 64 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Barva Black