HW-33-12-F-D-755-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-33-12-F-D-755-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-33-12-F-D-755-SM
Številka dela HW-33-12-F-D-755-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12135 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.755" (19.177mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.210" (5.334mm)
Dolžina - celoten Pin 0.965" (24.511mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 66 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash