HW-33-17-FM-S-325-SM
pregled izdelka
Številka dela: HW-33-17-FM-S-325-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HW-33-17-FM-S-325-SM
Številka dela HW-33-17-FM-S-325-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23295 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Dolžina - Višina sklada 0.325" (8.255mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.090" (2.286mm)
Dolžina - celoten Pin 0.415" (10.541mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 33 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) Flash