IDMS-16-D-03.50-T-G
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDMS-16-D-03.50-T-G
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDMS-16-D-03.50-T-G
Številka dela IDMS-16-D-03.50-T-G Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija IDMS Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.100" (2.54mm) Število vrstic 1
Število pozicij 16 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.292' (88.90mm, 3.50") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.292' (88.90mm, 3.50")
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Tin
Vrsta priključka Socket to Plug Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IDMS-16-T-03.50-G
IDMS-16-T-03.50-G
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: INSUL DISPLACEMENT TERM CABLE
Na zalogi: 14818 pcs
Prenesi: IDMS-16-T-03.50-G.pdf
RFQ
IDMR18
IDMR18
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: DOOR MOUNT RAILS 1800MM
Na zalogi: 1402 pcs
Prenesi: IDMR18.pdf
RFQ
IDMR20
IDMR20
Opis: DOOR MOUNT RAILS 2000MM