IDSD-05-D-20.00-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
IDSD-05-D-20.00-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDSD-05-D-20.00-T
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CBL ASSY FLAT 10 POS IDC 20"
Podatkovni listi: 1.IDSD-05-D-20.00-T.pdf2.IDSD-05-D-20.00-T.pdf3.IDSD-05-D-20.00-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDSD-05-D-20.00-T
Številka dela IDSD-05-D-20.00-T Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CBL ASSY FLAT 10 POS IDC 20" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija IDSD Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm) Druga imena IDSD-05-D-20.00-T-ND
Q7272173
SAM8929
Število vrstic 2 Število pozicij 10
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 1.67' (508.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.67' (508.00mm)