LTMM-120-02-T-D-SM-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTMM-120-02-T-D-SM-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM TERMINAL STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTMM-120-02-T-D-SM-TR
Številka dela LTMM-120-02-T-D-SM-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26086 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Flex Stack, LTMM Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.190" (4.83mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 40 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -