MMS-112-02-L-SV-12-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMS-112-02-L-SV-12-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM SOCKET STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMS-112-02-L-SV-12-P
Številka dela MMS-112-02-L-SV-12-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 27177 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija MMS
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij 11
Število pozicij 12 Tip montaže Surface Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Višina izolacije 0.177" (4.50mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Pick and Place
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Receptacle Connector Surface Mount
Trenutna ocena 3.9A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 10.0µin (0.25µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMS-112-02-L-SV-04
MMS-112-02-L-SV-04
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM SOCKET STRIPS
Na zalogi: 27312 pcs
Prenesi:
RFQ
MMS-112-02-L-SV-P-TR
MMS-112-02-L-SV-P-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM SOCKET STRIPS
Na zalogi: 60042 pcs
Prenesi:
RFQ
MMS-112-02-L-SV-12
MMS-112-02-L-SV-12
Opis: 2MM SOCKET STRIPS