MPT-08-6.30-01-L-V
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
MPT-08-6.30-01-L-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPT-08-6.30-01-L-V
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HDR 8POS 5.00MM PCB SLDR
Podatkovni listi: 1.MPT-08-6.30-01-L-V.pdf2.MPT-08-6.30-01-L-V.pdf3.MPT-08-6.30-01-L-V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPT-08-6.30-01-L-V
Številka dela MPT-08-6.30-01-L-V Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HDR 8POS 5.00MM PCB SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik - Voltage Rating 812V
Prekinitev Solder Serija Powerstrip™ MPT
Razmik vrstic - Višina tona 0.197" (5.00mm)
Pakiranje Tray Druga imena MPT-08-6.30-01-L-V-ND
SAM8747
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število pozicij 8 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Liquid Crystal Polymer (LCP)
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Locking Ramp
Trenutna ocena 30A Kontaktni material Copper Alloy