MTMM-117-15-G-D-167
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
MTMM-117-15-G-D-167 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTMM-117-15-G-D-167
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka HEADER GOLD 34POS DUAL ROW
Podatkovni listi: 1.MTMM-117-15-G-D-167.pdf2.MTMM-117-15-G-D-167.pdf3.MTMM-117-15-G-D-167.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTMM-117-15-G-D-167
Številka dela MTMM-117-15-G-D-167 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis HEADER GOLD 34POS DUAL ROW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija MTMM Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta 0.830" (21.08mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 34 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.059" (1.50mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 34 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.605" (15.37mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.166" (4.22mm)