MTSW-120-09-S-D-360
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTSW-120-09-S-D-360
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 40POS .100" DUAL
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTSW-120-09-S-D-360
Številka dela MTSW-120-09-S-D-360 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 40POS .100" DUAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija Flex Stack, MTSW Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta 0.730" (18.54mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.270" (6.86mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.360" (9.14mm) Stik s fino debelino - post -