MTSW-125-09-S-D-480
Samtec Inc.Samtec Inc.
Samtec Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTSW-125-09-S-D-480
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTSW-125-09-S-D-480
Številka dela MTSW-125-09-S-D-480 Proizvajalec Samtec Inc.
Opis MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija Flex Stack, MTSW
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.150" (3.81mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 50
Število stikov - Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti - Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Številka izdelka proizvajalca MTSW-125-09-S-D-480
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije 0.730" (18.54mm) Lastnosti -
Razširjen opis 50 Positions Header, Cuttable Connector Through Hole Opis MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN
Trenutna ocena 3A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.480" (12.19mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm)
Stik s fino debelino - post Polyester, Glass Filled Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec 30µin (0.76µm) Stik s koncem - parjenje 0.100" (2.54mm)