MW-07-03-H-D-095-144
pregled izdelka
Številka dela: MW-07-03-H-D-095-144
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HDR 14POS 1MM STR SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MW-07-03-H-D-095-144
Številka dela MW-07-03-H-D-095-144 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HDR 14POS 1MM STR SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, MW
Razmik vrstic 0.039" (1.00mm) Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena Q6566949
Število vrstic 2 Število pozicij 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.095" (2.413mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.095" (2.413mm)
Dolžina - celoten Pin 0.240" (6.096mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 14 Position Header Spacer Connector 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)
Stik z dokončanjem - objava (spajanje) Gold Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MW-07-03-H-D-118-081
MW-07-03-H-D-118-081
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
Na zalogi: 17693 pcs
Prenesi:
RFQ
MW-07-03-G-D-245-065-TR
MW-07-03-G-D-245-065-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 34108 pcs
Prenesi:
RFQ
MW-07-03-H-D-095-144-P
MW-07-03-H-D-095-144-P