MW-10-03-G-D-100-075
pregled izdelka
Številka dela: MW-10-03-G-D-100-075
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
  • Sporočilo
Specifikacije MW-10-03-G-D-100-075
Številka dela MW-10-03-G-D-100-075 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18211 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, MW
Razmik vrstic 0.039" (1.00mm) Višina tona 0.039" (1.00mm)
Dolžina - Višina sklada 0.100" (2.540mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.075" (1.905mm)
Dolžina - celoten Pin 0.175" (4.445mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)
Stik z dokončanjem - objava (spajanje) Gold Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MW-10-03-G-D-100-065
MW-10-03-G-D-100-065
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
Na zalogi: 16805 pcs
Prenesi:
RFQ
MW-10-03-G-D-100-075-P-TR
MW-10-03-G-D-100-075-P-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.