MW-14-03-G-D-147-065-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MW-14-03-G-D-147-065-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MW-14-03-G-D-147-065-P
Številka dela MW-14-03-G-D-147-065-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13398 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, MW
Razmik vrstic 0.039" (1.00mm) Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 28 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.147" (3.734mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.065" (1.651mm)
Dolžina - celoten Pin 0.212" (5.385mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 28 Position Header Spacer Connector 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)