MW-14-03-G-D-220-085
pregled izdelka
Številka dela: MW-14-03-G-D-220-085
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
  • Sporočilo
Specifikacije MW-14-03-G-D-220-085
Številka dela MW-14-03-G-D-220-085 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14584 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, MW
Razmik vrstic 0.039" (1.00mm) Višina tona 0.039" (1.00mm)
Dolžina - Višina sklada 0.220" (5.588mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.085" (2.159mm)
Dolžina - celoten Pin 0.305" (7.747mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 28 Position Header Spacer Connector 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)