MW-25-03-G-D-188-065-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MW-25-03-G-D-188-065-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MW-25-03-G-D-188-065-P
Številka dela MW-25-03-G-D-188-065-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8786 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, MW
Razmik vrstic 0.039" (1.00mm) Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.188" (4.775mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.065" (1.651mm)
Dolžina - celoten Pin 0.253" (6.426mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)
Stik z dokončanjem - objava (spajanje) Gold Barva Black, Natural
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MW-25-03-G-D-188-065
MW-25-03-G-D-188-065
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
Na zalogi: 11293 pcs
Prenesi:
RFQ
MW-25-03-G-D-188-065-P-TR
MW-25-03-G-D-188-065-P-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.