PLCC-084-T-N-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLCC-084-T-N-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN SOCKET PLCC 84POS TIN
Podatkovni listi: 1.PLCC-084-T-N-TR.pdf2.PLCC-084-T-N-TR.pdf3.PLCC-084-T-N-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLCC-084-T-N-TR
Številka dela PLCC-084-T-N-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN SOCKET PLCC 84POS TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip PLCC Zaključna dolžina objave -
Prekinitev Solder Serija PLCC
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij ali zatičev (mreža) 84 (4 x 21) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Lastnosti Closed Frame
Odpornost na stik 10 mOhm Kontaktni material - objava Beryllium Copper