QFS-026-04.25-H-D-PC4-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QFS-026-04.25-H-D-PC4-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka QFS .635MM STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-026-04.25-H-D-PC4-P
Številka dela QFS-026-04.25-H-D-PC4-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7068 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 60 (52 + 8 Power) Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm)
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QFS-026-04.25-H-D-GP
QFS-026-04.25-H-D-GP
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: QFS .635MM STRIPS
Na zalogi: 8063 pcs
Prenesi:
RFQ
QFS-026-04.25-H-D-PC4-P-TR
QFS-026-04.25-H-D-PC4-P-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: QFS .635MM STRIPS
Na zalogi: 8642 pcs
Prenesi:
RFQ
QFS-026-04.25-H-D-PC4
QFS-026-04.25-H-D-PC4
Opis: CONN RCPT 52POS DUAL .635MM SMD