QFS-026-04.25-L-D-RF1
pregled izdelka
Številka dela: QFS-026-04.25-L-D-RF1
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka QFS .635MM STRIPS
Podatkovni listi: 1.QFS-026-04.25-L-D-RF1.pdf2.QFS-026-04.25-L-D-RF1.pdf3.QFS-026-04.25-L-D-RF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-026-04.25-L-D-RF1
Številka dela QFS-026-04.25-L-D-RF1 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija RF Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tray Druga imena SAM9752
Število vrstic 2 Število pozicij 54 (52 + 2 RF Jacks)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.293" (7.45mm)