QFS-052-04.25-H-D-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QFS-052-04.25-H-D-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka QFS .635MM STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-052-04.25-H-D-A
Številka dela QFS-052-04.25-H-D-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6648 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 104 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane) natančen opis 104 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QFS-052-02-SL-D-RA-PC4-TR
QFS-052-02-SL-D-RA-PC4-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: QFS .635MM STRIPS
Na zalogi: 5584 pcs
Prenesi:
RFQ
QFS-052-02-SL-D-RA-TR
QFS-052-02-SL-D-RA-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: QFS .635MM STRIPS
Na zalogi: 6951 pcs
Prenesi:
RFQ
QFS-052-04.25-H-D-A-GP-TR
QFS-052-04.25-H-D-A-GP-TR
QFS-052-04.25-H-D-A-TR
QFS-052-04.25-H-D-A-TR
QFS-052-02-SL-D-RA-PC4-K-TR
QFS-052-02-SL-D-RA-PC4-K-TR
QFS-052-04.25-H-D
QFS-052-04.25-H-D
QFS-052-02-SL-D-RA-PC8
QFS-052-02-SL-D-RA-PC8
QFS-052-04.25-H-D-A-P-TR
QFS-052-04.25-H-D-A-P-TR
QFS-052-04.25-H-D-A-GP
QFS-052-04.25-H-D-A-GP
QFS-052-04.25-H-D-A-RT1
QFS-052-04.25-H-D-A-RT1
QFS-052-02-SL-D-RA-PC4-K
QFS-052-02-SL-D-RA-PC4-K
QFS-052-04.25-H-D-A-P
QFS-052-04.25-H-D-A-P
Prenesi: QFS-052-04.25-H-D-A-P.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika