QFS-052-04.25-L-D-PC4-P-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
QFS-052-04.25-L-D-PC4-P-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QFS-052-04.25-L-D-PC4-P-TR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-052-04.25-L-D-PC4-P-TR
Številka dela QFS-052-04.25-L-D-PC4-P-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8734 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 112 (104 + 8 Power) Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm) Lastnosti Ground Bus (Plane), Pick and Place, Power Pins (8)