QFS-064-02-L-D-DP-RA
pregled izdelka
Številka dela: QFS-064-02-L-D-DP-RA
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-064-02-L-D-DP-RA
Številka dela QFS-064-02-L-D-DP-RA Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5446 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 128 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo -
Lastnosti Ground Bus (Plane) natančen opis 128 Position Connector Differential Pair Array, Female Surface Mount, Right Angle Gold