QFS-064-04.25-L-D-DP-GP
pregled izdelka
Številka dela: QFS-064-04.25-L-D-DP-GP
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-064-04.25-L-D-DP-GP
Številka dela QFS-064-04.25-L-D-DP-GP Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7774 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 128 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm)
Lastnosti Ground Bus (Plane), Mating Guide natančen opis 128 Position Connector Differential Pair Array, Female Surface Mount Gold