QFS-078-04.25-L-D-PC4-P
pregled izdelka
Številka dela: QFS-078-04.25-L-D-PC4-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka QFS .635MM STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-078-04.25-L-D-PC4-P
Številka dela QFS-078-04.25-L-D-PC4-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6740 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 164 (156 + 8 Power) Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm) Lastnosti Ground Bus (Plane), Pick and Place, Power Pins (8)