QFS-104-04.25-H-D-GP
pregled izdelka
Številka dela: QFS-104-04.25-H-D-GP
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka QFS .635MM STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-104-04.25-H-D-GP
Številka dela QFS-104-04.25-H-D-GP Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4057 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 208 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm)
Lastnosti Ground Bus (Plane), Mating Guide natančen opis 208 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold