QSE-014-01-F-D-DP-A-K-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSE-014-01-F-D-DP-A-K-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
475 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSE-014-01-F-D-DP-A-K-TR
Številka dela QSE-014-01-F-D-DP-A-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q Strip® QSE Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 28 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm
Višina nad ploščo 0.128" (3.25mm) Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place
natančen opis 28 Position Connector Differential Pair Array, Female Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.00µin (0.076µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Differential Pair Array, Female
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QSE-014-01-F-D-DP-A
QSE-014-01-F-D-DP-A
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: CONN RCPT HI-SPEED DUAL 28POS