QSE-014-01-L-D-DP-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSE-014-01-L-D-DP-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSE-014-01-L-D-DP-K
Številka dela QSE-014-01-L-D-DP-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11995 pcs Podatkovni list
Serija Q Strip® QSE Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 28 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.128" (3.25mm)
Lastnosti Ground Bus (Plane), Pick and Place natančen opis 28 Position Connector Differential Pair Array, Female Surface Mount Gold