QSH-020-01-F-D-DP-EM2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSH-020-01-F-D-DP-EM2
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSH-020-01-F-D-DP-EM2
Številka dela QSH-020-01-F-D-DP-EM2 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 11241 pcs Podatkovni list
Serija Q Strip® QSH Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Board Edge, Straddle Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina nad ploščo - Lastnosti Ground Bus (Plane)
natančen opis 40 Position Connector Differential Pair Array, Female Board Edge, Straddle Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.00µin (0.076µm)