QSH-020-01-L-D-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSH-020-01-L-D-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSH-020-01-L-D-A
Številka dela QSH-020-01-L-D-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 14172 pcs Podatkovni list
Serija Q Strip® QSH Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina nad ploščo 0.128" (3.25mm) Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane)
natančen opis 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)