QSH-080-01-C-D-DP-A
QSH-080-01-C-D-DP-A
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Na zalogi: 6437 pcs
Prenesi:
RFQ
QSH-060-11-L-D-A
QSH-060-11-L-D-A
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 8921 pcs
Prenesi:
RFQ
QSH-080-01-F-D-DP
QSH-080-01-F-D-DP
QSH-060-11-L-D-A-K-TR
QSH-060-11-L-D-A-K-TR
QSH-080-01-F-D-DP-A-GP
QSH-080-01-F-D-DP-A-GP
QSH-060-01-S-D-LC
QSH-060-01-S-D-LC
QSH-060-01-S-D-FL
QSH-060-01-S-D-FL
QSH-080-01-C-D-DP-A-K
QSH-080-01-C-D-DP-A-K
QSH-060-11-L-D-A-K
QSH-060-11-L-D-A-K
QSH-060-01-S-D-GP
QSH-060-01-S-D-GP
QSH-080-01-C-D-DP-K
QSH-080-01-C-D-DP-K
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika