QSS-025-02-F-D-RA
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSS-025-02-F-D-RA
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .635MM DOUBLE ROW HS SOCKET ASSE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSS-025-02-F-D-RA
Številka dela QSS-025-02-F-D-RA Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .635MM DOUBLE ROW HS SOCKET ASSE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9100 pcs Podatkovni list
Serija Q Strip® QSS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.328" (8.33mm)
Lastnosti Ground Bus (Plane) natančen opis 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold