QTH-020-01-C-D-DP-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
QTH-020-01-C-D-DP-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QTH-020-01-C-D-DP-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Podatkovni listi: 1.QTH-020-01-C-D-DP-A.pdf2.QTH-020-01-C-D-DP-A.pdf3.QTH-020-01-C-D-DP-A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QTH-020-01-C-D-DP-A
Številka dela QTH-020-01-C-D-DP-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q Strip® QTH Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.160" (4.06mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane) natančen opis 40 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Differential Pair Array, Male
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1
QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Na zalogi: 5498 pcs
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1.pdf
RFQ
QTH-020-01-C-D-DP-EM2
QTH-020-01-C-D-DP-EM2
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 6367 pcs
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-EM2.pdf
RFQ
QTH-020-01-C-D-DP-A-K-TR
QTH-020-01-C-D-DP-A-K-TR
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-A-K-TR.pdf
QTH-020-01-C-D-DP-A-TR
QTH-020-01-C-D-DP-A-TR
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-A-TR.pdf
QTH-020-01-C-D-DP-K-TR
QTH-020-01-C-D-DP-K-TR
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-K-TR.pdf
QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1-K-TR
QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1-K-TR
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1-K-TR.pdf
QTH-020-01-C-D-DP
QTH-020-01-C-D-DP
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP.pdf
QTH-020-01-C-D-DP-LC
QTH-020-01-C-D-DP-LC
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-LC.pdf
QTH-020-01-C-D-DP-A-L
QTH-020-01-C-D-DP-A-L
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-A-L.pdf
QTH-020-01-F-D-DP
QTH-020-01-F-D-DP
Prenesi: QTH-020-01-F-D-DP.pdf
QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1-K
QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1-K
Prenesi: QTH-020-01-C-D-DP-A-RT1-K.pdf
QTH-020-01-F-D-DP-A
QTH-020-01-F-D-DP-A
Opis: .5MM DOUBLE ROW MI SKT ASSY
Prenesi: QTH-020-01-F-D-DP-A.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika