QTH-020-01-F-D-DP-A-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
QTH-020-01-F-D-DP-A-K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QTH-020-01-F-D-DP-A-K
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QTH-020-01-F-D-DP-A-K
Številka dela QTH-020-01-F-D-DP-A-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q Strip® QTH Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tube Druga imena QTH-020-01-F-D-DP-A-K-ND
SAM11618
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.160" (4.06mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place natančen opis 40 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount Gold