QTH-020-03-F-D-DP-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QTH-020-03-F-D-DP-A
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QTH-020-03-F-D-DP-A
Številka dela QTH-020-03-F-D-DP-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q Strip® QTH Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 11mm
Višina nad ploščo 0.404" (10.27mm) Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane)
natančen opis 40 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.00µin (0.076µm)