QTH-020-04-H-D-DP-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QTH-020-04-H-D-DP-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Podatkovni listi: 1.QTH-020-04-H-D-DP-K.pdf2.QTH-020-04-H-D-DP-K.pdf3.QTH-020-04-H-D-DP-K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QTH-020-04-H-D-DP-K
Številka dela QTH-020-04-H-D-DP-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q Strip® QTH Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 16mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.600" (15.24mm)
Lastnosti Ground Bus (Plane), Pick and Place natančen opis 40 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount Gold