QTS-025-01-F-D-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
QTS-025-01-F-D-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QTS-025-01-F-D-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS
Podatkovni listi: 1.QTS-025-01-F-D-A.pdf2.QTS-025-01-F-D-A.pdf3.QTS-025-01-F-D-A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
96 pcs
192 pcs
288 pcs
576 pcs
1056 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QTS-025-01-F-D-A
Številka dela QTS-025-01-F-D-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q Strip® QTS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tube Druga imena SAM9835
Število vrstic 2 Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.160" (4.06mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane) natančen opis 50 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold