QTS-025-01-F-D-RA
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QTS-025-01-F-D-RA
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS
Podatkovni listi: 1.QTS-025-01-F-D-RA.pdf2.QTS-025-01-F-D-RA.pdf3.QTS-025-01-F-D-RA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QTS-025-01-F-D-RA
Številka dela QTS-025-01-F-D-RA Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q Strip® QTS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Višina nad ploščo 0.371" (9.42mm) Lastnosti Ground Bus (Plane)
natančen opis 50 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.00µin (0.076µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QTS-025-01-F-D-K-TR
QTS-025-01-F-D-K-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS
Na zalogi: 16840 pcs
Prenesi:
RFQ
QTS-025-01-F-D-K
QTS-025-01-F-D-K
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 14780 pcs
Prenesi:
RFQ
QTS-025-01-F-D-RA-LS2
QTS-025-01-F-D-RA-LS2
QTS-025-01-F-D-GP-K
QTS-025-01-F-D-GP-K
QTS-025-01-F-D-TR
QTS-025-01-F-D-TR
QTS-025-01-F-D-RA-P
QTS-025-01-F-D-RA-P
QTS-025-01-F-D-EM2
QTS-025-01-F-D-EM2
QTS-025-01-F-D-RA-LS1-P
QTS-025-01-F-D-RA-LS1-P
QTS-025-01-F-D-GP
QTS-025-01-F-D-GP
QTS-025-01-F-D-RA-SP-P
QTS-025-01-F-D-RA-SP-P
QTS-025-01-F-D-A-TR
QTS-025-01-F-D-A-TR
Opis: .635MM DBL ROW HS TERM ASSY
Prenesi: QTS-025-01-F-D-A-TR.pdf
QTS-025-01-F-D-RA-LS1
QTS-025-01-F-D-RA-LS1
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika