QTS-025-02-F-D-K
pregled izdelka
Številka dela: QTS-025-02-F-D-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QTS-025-02-F-D-K
Številka dela QTS-025-02-F-D-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12366 pcs Podatkovni list
Serija Q Strip® QTS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 8mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.286" (7.26mm)
Lastnosti Ground Bus (Plane), Pick and Place natančen opis 50 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold