QTS-025-03-L-D-LC
pregled izdelka
Številka dela: QTS-025-03-L-D-LC
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QTS-025-03-L-D-LC
Številka dela QTS-025-03-L-D-LC Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8824 pcs Podatkovni list
Serija Q Strip® QTS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 11mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.404" (10.27mm)
Lastnosti Board Lock, Ground Bus (Plane) natančen opis 50 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold