SEAF-50-01-S-06-1-RA-TR
pregled izdelka
Številka dela: SEAF-50-01-S-06-1-RA-TR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEAF-50-01-S-06-1-RA-TR
Številka dela SEAF-50-01-S-06-1-RA-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 PITCH SOCKET ARRAY ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3971 pcs Podatkovni list
Serija SEARAY™ SEAF Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 6
Število pozicij 300 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.411" (10.45mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 300 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount, Right Angle Gold