SEAM-50-01-L-10-1-RA-GP-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SEAM-50-01-L-10-1-RA-GP-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka SEAM .050 PITCH TERMINAL ARRAY A
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEAM-50-01-L-10-1-RA-GP-TR
Številka dela SEAM-50-01-L-10-1-RA-GP-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis SEAM .050 PITCH TERMINAL ARRAY A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2856 pcs Podatkovni list
Serija SEARAY™ SEAM Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 10
Število pozicij 500 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.511" (12.99mm)
Lastnosti Board Guide, Mating Flange natančen opis 500 Position Connector High Density Array, Male Surface Mount, Right Angle Gold